top of page

    Bir düğün hayal edin...  Gerisini biz yapalım...

80 & 90 lar ...  Dünya Klasikleri...  Pop Hitleri...  Jazz / Blues / Rock n Roll ... 

Latinler ...  Bizim kültürümüz Yöresel Oyun Havaları... Bando Ekibi , Dj ve Perküsyon Şovlar ...  Dans Gösterileri ve daha fazlası ile müthiş bir müzik ziyafeti yaşamak için doğru yerdesiniz.

    Dolce Band Orkestrası, İzmir' in en kaliteli solistleri ve müzisyenlerinin buluşmasıyla kurulmuş 15 senelik altyapıya dayanan üst düzey bir markadır. Günümüzde Lüx Düğün Orkestrası (Luxury Wedding Band) olarak da  geçen yeni nesil orkestra kültürünün en iyi temsilcisidir. Ana kadrosu 26 kişiden oluşan Dolce Band , çözüm ortağı sanatçı portföyü ile 60 kişilik profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. 

 

    Türkiye'nin bir çok bölgesinde sahne alma imkanı olan Dolce Band ile düğünleriniz ve özel günleriniz, bir karnaval havasında geçecektir.

   

    Profesyonel ekibimiz, her organizasyon için özel olarak hazırlanır. Taleplerinizi de değerlendirerek kusursuz bir gecenin organizasyon planını oluşturur. Bütün gece Premium Class bir orkestra ile çalışmanın keyfini hissediyor olacaksınız. Siz sevgili dostlarınızla bu özel gününüzün mutluluğunu paylaşırken, bizler de sizlere eşsiz şarkı ve düzenlemelerimizle eşlik ediyor olacağız. Gece sonu da her zaman ki gibi sizleri ailemize katmanın mutluluğuyla evimize döneriz.

 

Misyonumuz : En kaliteli müzik hizmetini en uygun fiyata vermektir.

 

Solistlerimiz : (Organizasyona özel seçme imkânıyla)

Elif İPEK (Opera Sanatçısı)

Fiza NADİROVA 

Hakan APAK

Buket TÜZÜN

Gizem ÖZTÜTÜNCÜ

Dila BAHAR

Hakan Bora ERTUĞRUL

Nilay ÖZSIRKINTI

Ege TOKATLI

Opsiyonlu Solistlerimiz :

Ebru ÇETİN

Özlem ÇABUK (Opera Sanatçısı)

Orkestra :

Uğur KOROĞLU (Tuşlu çalgılar) / Maestro

Burak BAYRAKTAR DOĞAN (Bas gitar) / Vokal

 

Vedat ATAŞ (Bas Gitar)

 

Burak TOROS (Davul)

 

Ahmet ŞEHİR (Klavye / Keman)

 

Emrah ARIÇ (Davul)

 

Egemen ÖZKAN (Elektro Gitar)

 

Aslı TAN (Yan Flüt) / Vokal 

 

Ali ŞEHİR (Klarnet / Saxsofon)

 

Mert İŞYAR (Buzuki / Cümbüş)

 

Volkan MÜEZZİNOĞLU (Perküsyon) 

 

Burak TOROS (Davul)

 

Kann KAYA (Trompet)

 

Emre SOLMAZ (Akordiyon ve Tuşlu Çalgılar)

 

Repertuarımız :

Yerli & Yabancı Pop şarkılar, Güncel Hit parçalar, 80 – 90 Parçaları, Jazz Klasikleri, Blues ve Twistler, Latin parçalar, İtalyanca-Fransızca-İspanyolca ve İngilizce eserler, Rock&Roll, Napolitenler ve tabi ki bizim kültürümüzün " En güzel Türküleri, Yöresel Oyun havaları ve Türk Sanat müziği eserleri "ni kapsayan çok geniş bir repertuar ile gecenizi bir müzik ziyafetine çeviriyoruz.

 

    Dinamik ve eğlenceli sahne performanslarını, talebinize göre BANDO muz, Davul şovları, DJ performans ve Dans Ekibinin koreografileriyle de süsleyebilen Dolce Band, gecenizin mükemmel geçmesi için sizin kadar gayretli olacaktır. 7 ile 15 kişilik kadro alternatiflerimizden sizin için en uygun olana beraber karar verip en iyi hizmeti almanıza yardımcı olacağız. Videolarımız yaptıklarımızın en iyi referansıdır. En özel gecenizi şansa değil Dolce Band garantisine bırakmanız dileğiyle… :)

Denizli düğün orkestraları

Bodrum düğün orkestraları

Antalya düğün orkestraları

Bursa düğün orkestraları

IMG_20200309_110912_260.jpg
IMG_0274-01.jpg
file.jpg
17-1-19-1730.jpg

Hakkımızda

bottom of page