top of page
  • Yazarın fotoğrafıDüğün Rehberi

KKTC Kurumsal Organizasyon | Kıbrıs Bayi Toplantısı | Dolce Band Orkestrası

KKTC Kurumsal Organizasyon | Kıbrıs Bayi Toplantısı | Dolce Band Orkestrası

KKTC kurumsal organizasyon ve KKTC organizasyon şirketleri hakkındaki içeriğe bu siteden ulaşabilirsiniz.

İyi bir organizasyonunun en önemli kalemi tartışmasız müzik bölümüdür.. Peki iyi bir müzik için hangi orkestra ile çalışmak lazım ? Şimdi bir orkestrasının ayrıntılarını kısaca ele alalım…

İyi bir orkestra seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu , ekibin sabit kadrolu olması , provalı olması ve kaliteli müzisyenlerden oluşmasıdır. KKTC  bölgesinde hizmet verebilen orkestralar içinde en istikrarlı kadro ile çalışan, işini ciddiye alan ekiplerin başında Dolce Band Orkestrası gelmektedir. KKTC orkestra fiyatlarını oluşturan unsurlar da ses sistemi , ışık sistemi gibi yan detaylardır.Kurumsal eğlence, bayi toplantıları, şirket gala larında profesyonel ve kurumsal düzeyde hizmet veren Dolce Band Orkestrası, gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz üst düzey bir ekiptir. Şirket geceleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlik ve organizasyonlar, kongrelerde , orkestra ,müzik grupları , bando , trio ve dj hizmetleri gibi konularda detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Dolce Band Orkestrası profesyonel marka patentli, kurumsal bir orkestradır.

Profesyonel ekibimiz, her organizasyon için özel olarak hazırlanır. Taleplerinizi de değerlendirerek kusursuz bir gecenin organizasyon planını oluştururuz. Bütün gece Premium Class bir orkestra ile çalışmanın keyfini hissediyor olacaksınız. Siz sevgili dostlarınızla bu özel gününüzün mutluluğunu paylaşırken, bizler de sizlere eşsiz şarkı ve şovlarımızla eşlik ediyor olacağız. Gece sonu da her zaman ki gibi sizleri ailemize katmanın mutluluğuyla evimize döneriz.

Misyonumuz : En kaliteli müzik hizmetini en uygun fiyata vermektir.


Repertuarımız :

Yerli & Yabancı Pop şarkılar, Güncel Hit parçalar, 80 – 90 Parçaları, Jazz Klasikleri, Blues ve Twistler, Latin parçalar, İtalyanca-Fransızca-İspanyolca ve İngilizce eserler, Rock&Roll, Napolitenler ve tabi ki bizim kültürümüzün ” En güzel Türküleri, Yöresel Oyun havaları ve Türk Sanat müziği eserlerini kapsayan çok geniş bir repertuar ile gecenizi bir müzik ziyafetine çeviriyoruz.

    Dinamik ve eğlenceli sahne performanslarını, talebinize göre BANDO muz, Davul şovları, DJ performans ve Dans Ekibinin koreografileriyle de süsleyebilen Dolce Band ,gecenizin mükemmel geçmesi için sizin kadar gayretli olacaktır. 7 ile 15 kişilik kadro alternatiflerimizden sizin için en uygun olana beraber karar verip en iyi hizmeti almanıza yardımcı olacağız. Videolarımız yaptıklarımızın en iyi referansıdır. En özel gecenizi şansa değil Dolce Band garantisine bırakmanız dileğiyle… 🙂

KKTC Kurumsal Organizasyon | Kıbrıs Bayi Toplantısı | Dolce Band Orkestrası

Bizimle İletişime Geçmek İçin : 0506 513 43 02

Instagram : DolceBand

2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page